Sosyal Sorumluluk »  Çantalı Pareo - Mimarsinan Güzelsanatlar MYO Çalışması

02 Nisan 2020
Çantalı Pareo - Mimarsinan Güzelsanatlar MYO Çalışması

Yaz tatilinde plaj ve deniz kıyısında kullanacağınız birbirinden farklı etnik desenli pareo ve çantalarınız ile şıklık yarışında bulunmaya ne dersiniz.

Havuz kenarında ve günlük gezilerinizde pareonuz ile birlikte kullanım içi tasarlanan bel çantalarınızla oda kartınız, telefonunuz gibi değerli eşyalarınızı her daim yanınızdan ayırmayacaksınız. 

İpek kumaş üzerine Anadolu, Kore, Hint, denizci, kızırderili gibi birbirinden farklı renk ve desenleri bir arada bulabileceğiniz pareolarımızı dilerseniz fular, dilerseniz de eşarp olarak kullanabilirsiniz. 

Örgü deri kemeri ile şort, pantolon, etek ve elbise üzerinde kullanabileceğiniz  çantalar saten dokuya sahip olduğu için diğer bel çantalarından farklı bir duruş sergilemektedir.

Mimarsinan Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Giyim Üretim Teknoloji Bölüm Öğrencilerinin desteği ve katılımları  ile portatifi oluşturulan Çantalı Pareolar

İHKİB Kağıthane Mesleki ve Teknik Anadolu Lise öğrencileri ile Sosyal Sorumluluk Projesi altında Lise öğrencilerinin eğitimlerine katkı sağlama amacı ile yapılacak olan işbirliği ile seri üretime geçilmesi planlanmaktadır. 

2020 yılı Mart ayında Kültür Bakanlığı desteğiyle gerçekleştirilen 2.Anadolu’nun Kadın Gücü yarışmasında Türkiye genelinde 700 Kadın tasarımcı arasında Tekstil Kategorisinde ilk 5 tasarım arasında seçilen “Çantalı Pareolar”ımız artık  tüm Müze mağazalarında ve www.muzedenal.com e-ticaret sitesinde satılmaya başlanacaktır. 

Biz kadınlar farklı düşünmeyi, farklı olmayı seviyoruz.

Anadolu’nun Kadın Gücü 2019-2020 Sonuçları Linki : http://anadolununkadingucu.com/sonuclar/

http://anadolununkadingucu.com/sonuclar/#iLightbox[52ee8111830f1ab966f]/22


Görselleri

623 defa görüntülendi.